Bridal Fabrics

Druhy košíčku

Každý zástupce něžného pohlaví ví, že při výběru spodního prádla je třeba vzít v úvahu mnoho různých nuancí. Například při nákupu podprsenky je důležité vybrat správný typ košíčků pro maximální pohodlí a komfort. Existuje obrovské množství druhů košíčků podprsenky a každý z nich má své výhody a vlastnosti, které je třeba vzít v úvahu při výběru.
 
1. Navzdory obrovskému množství druhů podprsenek jsou nejoblíbenější klasické modely s uzavřeným košíčkem - jsou pohodlné, praktické a dokonalé. To platí zejména pro ženy s velkým poprsím.
 
2. Balconette košíček se vyznačuje horizontálním střihem, který vede mírně nad linií poprsí, díky čemuž hrudník působí objemně a mírně vyvýšený.
 
3. Demi košíčky přikrývají pouze spodní část hrudníku, zatímco horní část je pouze 2-3 cm nad bradavkami, což umožňuje dosáhnout krásného dekoltu.
 
4. Push-up – ideální, pokud je vaším cílem opticky zvětšit objem hrudníku. Oblíbený je zejména u dam s malým a středním poprsím. Na dně a někdy i po stranách košíčku jsou speciální pěnové gumové nebo gelové vložky, které vám umožňují vytvořit krásný výstřih.
 
5. Se švy - takové košíčky se skládají z několika částí, které jsou vzájemně propojeny vertikálními, diagonálními nebo horizontálními švy. Takové modely lépe podporují hrudník a pro jejich výrobu se obvykle používá prádlová pěna, satén, krajka, hedvábí nebo vysoce kvalitní syntetika.