Bridal Fabrics

Krajka oboustranná

KRAJKA OBOUSTRANNÁ

Vzory na látce jsou odrazem nálady a vnitřního stavu nevěsty. Ať už to budou krásné obrovské květy, malé květinové vazby nebo abstrakce... Každá z nabízených možností vypadá skvěle na svatebních šatech.

VLASTNOSTI KRAJKY

Co odlišuje oboustrannou vyšívanou krajku od jiných látek? Hlavním rysem takových tkanin jsou stejné okraje plátna. Pokud látku přeložíte napůl, uvidíte, že vzor vypadá na obou stranách stejně. Látky s oboustranným kupónem vytvářejí zrcadlový efekt. V procesu práce s plátnem můžete látku rozdělit na polovinu šířky a získat dva kusy se stejnými vzory.

V závislosti na výšce kupónu se krajka používá ke zdobení korzetu, sukně, rukávů atd. Zdobení svatebních šatů krajkami od Bridal Fabrics vytváří široké pole pro vaši kreativitu. Stačí si koupit krajku na šaty a získáte vysoce kvalitní látky za přijatelné ceny.

Krajka s oboustranným kupónovým vzorem je všestranný materiál. Taková plátna jsou ideální jak pro obraz na slavnostní příležitost, tak pro zdobení prvků každodenního oblečení. Několik druhů korálků a flitrů a kombinace nití v různých barvách vytváří na plátně jasný vzor. Krajka v internetovém obchodě Bridal Fabrics je vysoce kvalitní látka pro velkolepý a dokonalý vzhled.

Vyšívané krajkové látky jsou mezi návrháři neuvěřitelně oblíbené a splňují světové módní trendy. Krajku si můžete zakoupit v bílé nebo ivory barvě.