Bridal Fabrics

Nadčasová jednostranná krajka

NADČASOVÁ JEDNOSTRANNÁ KRAJKA

Krajkové svatební šaty jsou spojením něhy a ženskosti v jednom produktu a významnou roli v tom hraje vyšívaná krajka. Nádherná plátna s kuponovými vzory, vytvářejí působivý efekt na svatebních šatech. Korálky, flitry, kamínky - každý dekorativní prvek dodává plátnu bohatství a luxus.  

Svatební materiály od Bridal Fabrics Vám zpříjemní pracovní proces. Jednostranný kupón guipure Vám dává možnost kombinovat látky s dalšími dekoračními prvky, jako jsou aplikace, stuhy nebo kamínky. Hlavní věcí, je vybrat požadovaný vzor a látky s krajkou jistě pomohou vytvořit svatební šaty, které se stanou jasným akcentem celého svatebního dne.

VLASTNOSTI LÁTKY S JEDNOTLIVÝM KUPÓNEM

Nejdůležitější vlastností jednostranného kupónového plátna je umístění vzoru. Výšivka je soustředěna do jedné části plátna, což vytváří krásný efekt. Látku lze navíc snadno rozdělit na jednotlivé prvky a vytvořit si vlastní jedinečný design. Za zmínku stojí skutečnost, že všechny vzory jsou vyrobeny na odolné elastické síťovině. Takže ani ta nejtěžší výšivka nezdeformuje krajkovou látku. Naopak, krajka bude během provozu poslušný a nebude vytvářet další potíže. Vysoce kvalitní krajkové látky spolu s vašimi nápady na design zdokonalí výsledek Vašich svatebních šatů.